منشور اخلاقی ساکنین مجتمع مسکونی

29 دی 1399 0 322
منشور اخلاقی ساکنین مجتمع مسکونی

بازدید کننده بزرگوار، در این مقاله یک نمونه منشور اخلاقی ساکنین مجتمع مسکونی برایتان قرار داده ایم تا با چارچوب تنظیم منشور اخلاقی آشنا شوید.

بیشتر بخوانید: نمونه قرارداد استخدام سرایدار

نمونه منشور اخلاقی ساکنین مجتمع مسکونی

مجتمع مسکونی ... مجموعه ای است متفاوت که همه ساکنین آن در راستای فراهم آوردن فضایی همراه با آرامش و نشاط، محیطی زیبا و جذاب و آسایشی توام با امنیت، با تلاش و همتی مضاعف بر آن باورند که:

1- قوانین و مقررات مجتمع بمنظور تامین رفاه، آرامش، سلامت و آسایش تمامی ساکنین وضع گردیده و برای ما قابل احترام و لازم الاجرا است.

2- ضمن التزام به رعایت حقوق همسایگی و حسن همجواری، همواره رفتار، گفتار و منش ایرانیان سرافراز را در برخورد در خور شان با همسایگان سرلوحه امور خود قرار می دهیم.

3- همواره از تجسس، تفحص و کنکاش در امور شخصی و خصوصی افراد و همسایگان دوری می گزینیم.

4- رعایت زیبایی ظاهری، نظافت، بهداشت و تمیزی مشاعات مجتمع و نیز نگهداری از تجهیزات موجود، از اهمیت ویژه ای نزد همه ما برخوردار می باشد.

5- مصرف درست و بهینه از انرژیهای گاز، آب و برق را رعایت و به فرزندانمان نیز خواهیم آموخت.

6- تاسیسات، تجهیزات، اماکن و بخش های مشاع و مختلف مجتمع سرمایه تک تک ماست، پس در حفظ و نگهداری آن از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.

7- ضمن احترام متقابل، همکاری صمیمانه و هماهنگی تنگاتنگ با کادر مدیریت مجتمع، با پرداخت بموقع شارژ ماهیانه و تامین هزینه های جاری مجتمع ایشان را در ارائه خدمات مطلوب یاری می کنیم.

8- از کشیدن سیگار در راهرو، آسانسور و محوطه عمومی مجموعه جدا خودداری فرمائید.

9- سرایدار بعنوان انسانی شریف و محترم در مقابل دستمزد ماهیانه بطور مستمر در محل ساختمان مستقر، فعالیت و زندگی می کند، ضمن برخورداری از همه حقوق قانونی مستحق احترام و تکریم اخلاقی است.

جهت اخذ مشاوره، می توانید به بخش مشاوره حقوقی مراجعه نمایید.

درخواست مشاوره

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.