نمونه اظهارنامه رفع مزاحمت از پارکینگ

10 آبان 1400 0 1673
نمونه اظهارنامه رفع مزاحمت از پارکینگ

بازدید کننده بزرگوار، در این مقاله یک نمونه اظهارنامه رفع مزاحمت از پارکینگ برایتان قرار داده ایم تا با چارچوب تنظیم اظهارنامه آشنا شوید.

بیشتر بخوانید: الزام به رفع مزاحمت به چه صورت امکانپذیر است؟

نمونه اظهارنامه رفع مزاحمت از پارکینگ

مشخصات و اقامتگاه اظهارکننده: خانم/ آقای ... فرزند ... به شماره شناسنامه ... و کد ملی ... به نشانی تهران، ...

مشخصات و اقامتگاه مخاطبین:

1. خانم/ آقای ... به کد ملی ... به نشانی تهران، ...

2. خانم/ آقای ... به کد ملی ... به نشانی تهران، ...

3. خانم/ آقای ... به کد ملی ... به نشانی تهران، ...

متن اظهارنامه

مخاطبین محترم با سلام و عرض ادب، احتراماً به تجویز ماده 156 قانون آئین دادرسی دادگاه‌های عمومی و انقلاب در امور مدنی مطالب ذیل به طور رسمی و قانونی به شما ابلاغ می گردد.

همانگونه که استحضار دارید و در گذشته با مراجعات حضوری به کرات بیان نموده ام در طول چند ماه اخیر خانم/ آقای ... (اظهار شونده ردیف اول) که ظاهراً با عقد قرارداد اجاره با خانم/ آقای ... (اظهار شونده ردیف دوم) اختیار استفاده از پارکینگ شماره ... ساختمان، واقع در طبقه همکف را تحصیل کرده است به طور عمد خودرو خود را در منتهی علیه سمت چپ پارکینگ، پارک می نماید و این امر موجب گردیده که اینجانب به عنوان مالک پارکینگ همجوار (پارکینگ شماره ...) نتوانم به طور متعارف از پارکینگ خود استفاده نمایم و هنگام ورود یا خروج از پارکینگ با مشکلات عدیده ای مواجه گردم.

نظر به اینکه طبق قانون و عرف جاری افراد مکلف هستند خودرو خود را صرفاً در پارکینگ اختصاصی خود پارک نمایند تا فضای کافی برای ورود و خروج مالک سایر پارکینگ ها وجود داشته باشد اقدام اظهار شونده محترم ردیف اول نه تنها بر خلاف قانون بلکه موجب مزاحمت و واجد وصف کیفری می باشد لذا از اظهار شوندگان محترم ردیف اول و دوم به عنوان مستاجر و مالک پارکینگ موصوف و اظهار شونده ردیف سوم در مقام مدیر ساختمان تقاضا دارم ظرف سه روز از تاریخ ابلاغ با انجام اقدامات لازم مانع تداوم وضع موجود گردند.

بدیهی است در غیر این صورت علی رغم میل باطنی ناگزیر به اختیار وکیل دادگستری و طرح دعوا در مراجع صالح قضایی خواهم بود که در این صورت علاوه بر تعیین مجازات و الزام به انجام تکالیف فوق، مقصرین به پرداخت کلیه خسارات قانونی نظیر حق الوکاله وکیل و هزینه های دادرسی نیز محکوم خواهند شد.

با تجدید مراتب احترام

با وجود این اظهارنامه رفع مزاحمت از پارکینگ که از نظر قضایی کامل می باشد اما در هر حال با توجه به متفاوت بودن هر پرونده و دارا بودن نکات و ظرائف خاص خود لذا این اظهارنامه شما را از مشاوره با وکیل بی نیاز نمی نماید.


امیدواریم مطالب برای شما مفید بوده باشد. لطفا مطالب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید و با امتیاز دادن به مطالب، ما را در جهت بهبود و تولید هر چه بیشتر مطالب یاری فرمایید. همچنین می توانید نظرات یا سوالات خود را در بخش دیدگاه ها مطرح نمایید در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ داده خواهد شد.

جهت اخذ مشاوره، می توانید به بخش مشاوره حقوقی مراجعه نمایید.

درخواست مشاوره

افزودن دیدگاه

امتیاز شما :

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
تماس با وکیل